צ'ילרים

השימוש במים צוננים חיוני ברוב תהליכי הייצור התעשייתיים. הדרישה היא סילוק החום ושמירה על תנאי טמפרטורה מבוקרים של רכיבים במכונות הייצור ושל עיבוד התוצרת. אמינותן והאפשרות להתאים את מערכות הקירור (צ'ילרים) ליישום התעשייתי הספציפי, בניגוד לשיטות ותיקות כגון מגדלי קירור, המושפעות באופן מהותי מתנאי הסביבה וטמפרטורות האוויר, הם גורמי מפתח המבטיחים את המשך הייצור ומייעלים את התהליך תוך הפחתת עלויותיו.

בעשורים האחרונים עלה הצורך בסביבות עבודה בעלות טמפרטורות עבודה מדוייקות ומבוקרות, דבר אשר הפך את השימוש בצ'ילרים כמערכות קירור מים לנחוץ יותר ויותר.
הצ'ילר אידיאלי לקירור הודות לזרימת מים או תערובת נוזל מים-גליקול (אנטי-פריז) במעגל סגור שנועד להבטיח אמינות מעולה, יעילות גבוהה ואפשרות לנהל בצורה מדויקת את הנוזל המצונן. היתרון של הצ'ילר היא בעבודה של מדחס קירור אחד או יותר. הוא מורכב ממעגל קירור ומעגל הידראולי. גז הקירור זורם במעגל הראשון, ומים בשני. שני המעגלים מבלי שייווצר מגע ישיר לעולם יובילו לחילופי חום באידוי. אידוי גז הקירור יספוג אז חום במים. מתהליכים אלה, מים שיוצאים מהצ'ילר יצאו בטמפרטורה הנדרשת על ידי המשתמש.

 הצ'ילרים של חברת מחוללים בע"מ, עושים שימוש ברכיבים (מדחס קירור, בקרה, צנרות, סוללות ועוד) ברמה הגבוהה ביותר, בעלי איכות הרכבה ללא פשרות. הצ'ילרים של חברתינו מיוצרים ומעוצבים על מנת לספק מענה, אמין יציב פשוט לתפעול ואחזקה. הצ'ילרים בנויים לעבודה מאומצת סביב השעון 24/7, תוך שמירה על טמפרטורת מים יציבה ואמינות ללא תחרות. מערכות הקירור שלנו מהיעילות ביותר שקיימות בקטגוריה.

מפרט טכני

תפוקת קירור

0.370 - 142 טון קירור (ליחידה)

טמפרטורת סביבה

45 - 10oC-

טמפרטורת נוזל

25 - 0oC

סוגי קרר 

R134a / R407c /R410c