מחולל אוזון

 

גז האוזון (O3) הוא מולקולה המורכבת משלושה אטומים של חמצן. האוזון הוא גז שקוף בטמפרטורת החדר, טמפרטורת הרתיחה/העיבוי שלו היא  -122oC . הוא מוכר לנו בעיקר משכבת האוזון שלה תפקיד מאוד חשוב בסטרטוספירה של כדור הארץ, היא משמשת כמסנן לקרינה האולטרה סגולה (UV) המזיקה שמגיעה מהשמש ומגן על כל החיים בכדור הארץ. הקרינה האולטרה סגולה היא זו שגורמת להיווצרותו של האוזון באטמוספירה של כדור הארץ.

 לגז האוזון שימושים תעשייתיים נרחבים, האוזון משמש לטיהור וחיטיו (בעיקר מים) בכל מיני אפליקציות בתעשייה לדוגמה: טיהור מים לשתייה / בקבוקים, בריכות שחיה, מיחזור מים (לשימוש שאינו שתיה), טיהור אויר, הלבנה ללא כלור לתעשיית הנייר, חקלאות ימית וחוות דגים, תהליכים בתעשיית המזון, תרופות ועוד.

 מחוללי האוזון של חברת מחוללים בע"מ, הינם מהמתקדמים מסוגם בעולם בעלי משקל נמוך משמעותי מהמתחרים, המחוללים עושים שימוש בריאקטור מאלומיניום, דבר אשר מוביל להפחתה משמעותית במשקל (20% מהנהוג) ובגודל הפיזי בהשוואה לנהוג בתחום.

יכולת הייצור של מחוללי האוזון של חברתינו נעות בין 1.4 ל – 70 ק"ג ליום בריכוז מקסימלי של 300 גרם לקוב חמצן (g/m3 O2) ומבצע זאת תוך שימוש מינימאלי במשאבים חשמל / חמצן. במידת הצורך ניתן לחבר מספר מחוללים יחד על מנת להגדיל את יכולת הייצור עד לכ- 1.44 טון ביום. מחוללי האוזון של חברתינו מייצרים אוזון לפי דרישה עפ"י רמת חמצון או ספיקה, נתון אשר הופך את המערכת ליעילה מאוד אנרגטית. מחוללי האוזון של חברתינו מהווים פתרון פשוט, זמין, נוח וקל לתפעול עבור מפעלי התעשייה שצורכים אוזון, כל המחוללים מגיעים עם מערכת בקרה מתקדמת אשר מציגה נתונים בזמן אמת כמות, ספיקה ולחץ גז. כמו כן ניתן לחבר לתקשורת על מנת לקבל נתונים און ליין בכל מקום שבוא אנו נמצאים.

מפרט טכני

ספיקה

1.44 - 70 ק"ג אוזון ליום (ליחידה בודדת) או עד 1.44 טון אוזון ליום

ריכוז

150 - 300 גרם אוזון לקוב חמצן

לחץ

עד 4 באר

צריכת חמצן

1.6 - 320 ליטר מנורמל לדקה (Nl/min)