אודותינו

חברת מחוללים בע"מ הוקמה מתוך חזון ליצור שינוי בשוק הגזים לתעשייה והרפואה בישראל.

הרעיון הכללי שלנו היה להנגיש עבור כל צרכני הגזים השונים את המערכות לייצור גזים, ובעצם לתת ללקוחות של חברות הגזים את האופציה להפוך ליצרני גזים, להשתחרר מכל הלוגיסטיקה סביב רכישת הגז מהיצרנים, כמו כן להוריד באופן משמעותי של עשרות אחוזים ואף יותר את עלויות רכישת הגז.

וכך יצאנו לדרך התחלנו לתכנן לשווק ולהתקין מערכות בהתאמה אישית ללקוחותינו, בתחילה בעיקר מערכות חנקן וחמצן, מערכות אשר היו פורצות דרך והביאו חשיבה מחוץ לקופסה בתחום. מערכות שסיפקו ללקוח פתרון אמין יציב ובמחיר אטרקטיבי, המערכות חסכו ללקוחות כסף רב בעלות הגז הנצרך. הלקוח הראשון הפך לעשרה והעשרה לעשרים וכן הלאה וכיום חברתנו משרתת מאות לקוחות.

במרוצת הזמן חברתינו התמזגה כחברת בת לחברת אל-אב מדחסים בע"מ. בעקבות המיזוג חברתנו החלה לעסוק בתחומים נוספים, והוסיפה לסל המוצרים מוצרים רבים כגון: מערכות אוויר דחוס מתקדמות, מערכות ייבוש סינון וטיהור אוויר דחוס ועוד.

כיום מחוללים בע"מ אשר מובילה בתחום מערכות לייצור גזים מספקת פתרונות לייצור חנקן (N2), חמצן (O2), מימן (H2),     אוזון (O3), אוויר כיול (Zero/Pure Air) ועוד, כמו כן מערכות לייצור חנקן נוזלי, מערכות להגברת לחץ הגז עד לכ- 1000 באר, מערכות למילוי סוללות חנקן / חמצן בלחץ של עד 350 באר, ועוד מגוון רחב של ציוד מדידה ובקרה של גזים ואוויר לאפליקציות רפואיות ותעשייתיות.

חברתנו גאה להוביל בתחום ולחסוך מיליוני שקלים ללקוחותיה בכל שנה, לשרת את המדינה בפרויקטים להצלת חיים ע"י תכנון וביצוע של מערכות ייחודיות לייצור חמצן נשימתי, להיות חלק מפרויקטים ביטחוניים ועוד.