מחוללים

פרוייקטים

צעד קטן לחנקן, צעד ענק למעפל

בתכנון של מערכות חנקן וחמצן ישנם משתנים רבים שיש לקחת בחשבון כאשר ניגשים לאפיין מערכת בהתאם לדרישות לקוח. כל משתנה משפיע על לחץ העבודה, לחץ היציאה, טוהר הגז, ספיקות קבועות ומשתנות, זמני מינימום ומקסימום, טמפרטורת סביבה ועבודה, רמת לחות ועוד. כאשר מדובר בתכנון מערכות גדולות ויקרות, אין מקום לסטייה ואין הבנה לטעויות. תכנון מערכת דורש שילוב של מחלקת שיווק, הנדסה, תפעול, קירור, חשמל, תקשורת פיקוד ובקרה ולוגיסטיקה, אשר מאפשר לנו לגשת לפרוייקט במטרה להציע חלופות ברמה הטכנית הגבוהה ביותר ללא פשרות על איכות וחוזק החומרים. החלופה המתאימה עובדת הליך נוסף של התאמה סופית עד לכדי מסירה של מוצר מוגמר, חסון נטול ליקויים לתפקוד למשך שנים רבות עם יכולת סינכרון ותקשורת עם הבקרה המרכזית של המפעל.

להלן דוגמאות מפרויקטים מובילים :

מערכת לייצור חמצן עבור חוות הדגים בניגריה:

מערכת לאספקת חמצן טהור עבור בריכות הדגים בניגריה עפ"י דרישה ,המערכת הינה מערכת כפולה לגיבוי.
המערכת מייצרת חמצן עפ"י צריכה וביקוש בבריכות הדגים.
המערכת כוללת: מדחסים ,מפרידי מים, מייבשי אוויר-גזים ,מיכלי אוויר , מסננים , מחוללי חמצן,קולטי חמצן ,מחלק-חמצן.

פרוייקט חדר מדחסים ומערכת חנקן אשר הוקם במפעל אלקטרוניקה:

הפרוייקט כלל בניה של חדר מדחסים שלם בלב מפעל אלקטרוניקה תוך כדי ייצור מבלי להשבית את העבודה לדקה. הבניה כללה אפיון מלא של החדר ובנייתו כולל קירות, צנרות, תעלות פינוי חום, הצבה של המערכות וחיבורן לתשתיות הקיימות. המערכת כולל קו אוויר דחוס + שני קווי חנקן עם שני מחוללים. המערכת עובדת בגיבוי של 100% ללא הפסקה וללא עצירה במקרה של תקלה.

פרוייקט מערכת חנקן עם כוורת מיכלים:

הפרוייקט כלל אספקת מחולל חנקן ענק תוך שימוש בתשתיות קיימות ושימוש בחלל קטן מאוד אשר לא אפשר התקנת קולטים בכניסה וביציאה מהמחולל. צוות ההנדסה שלנו אפיין פיתרון גאוני אשר מדהים בפשטוטתו- ייצור כוורת של מיכלים אוויר 1000 ליטר וחיבורם אחד לשני לצורך מאגר מצרפי התואם את הגדרות המחולל. הפיתרון הזה מאפשר מאגר אוויר טוב יותר בניצולת חסרת תקדים של שטח המפעל והשארת עוד מקום פנוי לצורך תפעול.

פרוייקט מערכת אוויר נטול שמן נייידת:

הפרוייקט כלל תכנון וייצור של מערכת אוויר נטול שמן ניידת לצורך שימוש בשטח הכוללת את כל הרכיבים הדרושים להפעלה לרבות בסיס, מדחסים, מיכלים, מסנני קו, מייבש אוייר ולוח פיקוד ושליטה מרכזי

פרוייקט מערכת חנקן ניידת:

 הפרוייקט כלל תכנון וייצור של מערכת חנקן נייידת הכוללת את כל  הרכיבים הדרושים לייצור חנקן טהור ללא הגבלה של ספיקה או לחץ לצרכי הלקוח. המערכת תוכננה להנפה , הובלה על גבי נגרר, הובלה על ידי מלגזה ועם מתאמים מיוחדים לניוד בשטח.

מערכות חנקן / חמצן נייידות 200 באר:

בתחום הגזים ביכולתינו לתכנן ולייצר מערכות ללחץ גבוה אשר מסוגלות לספק ספיקות אדירות של חנקן וחמצן לצרכים השונים של הלקוח. המערכות יכולות להגיע בתוך מכולה סגורה עם כלל הרכיבים הדרושים להפעלת הצייוד ולמעשה- כל מה שהלקוח צריך לספק זה מיקום התקנה, חשמל ותשתית חיבור צנרת. משם המערכת עובדת באופן עצמאי ואוטומטי.