מחוללים

מכשור מדידה לחנקן, חמצן ואוויר דחוס

מכשור מדידה- מד ספיקה, מד לחות, מדי טמפרטורה, בדיקת יעילות אנרגית למערכות חנקן ואוויר דחוס

כציוד משלים לסנסורים למדידת חנקן וחמצן אנו מציעים ללקוחותינו מגוון רחב של ציוד מדידה עבור ספיקות, לחצים ואיכות הגז ואוויר דחוס

חלק מפעילותינו נובע מאפיון מערכות אוויר מתקדמות לטובת מערכותץ החנקן אותן אנו משווקים. את היכולת הזו, לאפיין מערכות אוויר מורכבות ומתקדמות אנו מציכים כשירות למגוון רחב של לקוחות ללא קשר לצריכת חנקן או חמצן.

ביכלותנו לאפיין יעילות אנרגטית של מערכות אוויר דחוס ביחס בין ספיקת התחנה לעלות האנרגיה והתפעול שלה וגם לדגום ולנטר את איכות האוויר או החנקן המופק ממנה בהיבטים של לחות אוויר דחוס, טמפרטורת אוויר, ספיקה כללית , לחץ, זרם כללי ואגירת כלל הנתונים לידי טבלה מרכזת עם הפקת דו"ח מסכם או שוטף

 

צור קשר עוד היום לאפיון המוצר הנכון עבורך.

מד לחות דיגיטלי לאוויר דחוס / חנקן

מאפשר ניטור רמת הלחות באוויר הדחוס והחנקן לצור שמירה על רמת לחות נמוכות והתראה בעת הצורך כולל אפשרות לתשדורת עם בקר מפעלי מרכזי בזמן אמת

מד לחץ דיגיטלי לאוויר דחוס / חנקן

מאפשר ניטור רמת לחץ האוויר הדחוס והחנקן לצור בקרה על רמת לחץ תקינה והתראה בעת הצורך במידה וישנה נפילה או עליה בלחץ

מד ספיקה דיגיטלי לאוויר דחוס / חנקן

מד הספיקה מאפשר ניטור קבוע של רמת צריכת החנקן או האוויר הדחוס הזורם בצנת. מד הספיקה מאפשר למפעל לזהות צריכות יתר ולטפל בהן טרם תקלה פוטנציאלית, ניתן לקשר את רמת הספיקה לתצורכת האנרגיה הכללית על מנת לנתח עלויות ייצור חנקן ואוויר וניתן לאגור כמות כללית של חנקן או אוויר ששזרמנו בצרת לצורך חיתוך צריכות ועלויות בעל אפשרות לתשדורת עם בקר מפעלי ותצוגה מקומית של זרימה וספיקה מצטברת. מתאים ללחצי עבודה עד 50 באר וצנרת עד "10.

מד זרם ואוגר זרם

מדידת הזרם של המדחסים במערכת החנקן והאוויר הדחוס מאפשר ניטור קבוע של רמת היעילות הנקודתית של המדחס, יעילות העבודה השוטף לאורך היום והקישור עם נתוני ספיקה ולחץ, ניתוח יעילות משמרות והסטת עבודה של הייצור לזמנים עם עלויות אנרגטיות נמוכות יותר בעוד שקצב הייצור גבוה באופן יחסית. את נתוני הזרם ניתן לאגור לרמה של פיקים, סה"כ KW נצרך וצריכת זרם רגעית.

מד זרם ואוגר זרם

אוגר הנתונים המקומי מאפשר לרכז את כלל הנתונים של החיישנים לכדי שכבת גרפים אחת מרוכזת וטבלאות כלליות וסטטיסטיות אשר מאפשרים למנהלי המפעל והייצור לנתח את אופן העבודה ויעילות הייצור בהיבטים של צריכת אנרגיה עבוד יחידת ייצור אחת בין אם בהיבט של צריכת אוויר דחוס או הביט של עלות ייצור חנקן. האוגר מאפשר אגירה מרשימה של נתונים עם אפשרות לייצוא לניתוח בתכנה יעודית או בטבלאות אקבל לבחירה. ניתן לאגור נתונים של עד 12- 32 חיישנים בו זמנית.

אוגר נתונים נייד למערכת חנקן ואוויר דחוס

בדומה לאוגר המקומי, קיימת גירסא של אוגר נתונים נייד. באותו אופן, אוגר הנתונים הנייד מאפשר לרכז את כלל הנתונים של החיישנים לכדי שכבת גרפים אחת מרוכזת וטבלאות כלליות וסטטיסטיות אשר מאפשרים למנהלי המפעל והייצור לנתח את אופן העבודה ויעילות הייצור בהיבטים של צריכת אנרגיה עבוד יחידת ייצור אחת. אוגר הנתונים הנייד מתאים ללקוחות עם מספר אתרים אשר ניתן למדוד אותם בצורה תקופתית מדגמית או לבעלי מקצוע אשר עוסקים בתחום מדידות יעילות אנרגטיות במדחסי אוויר. האוגר מאפשר אגירה מרשימה של נתונים עם אפשרות לייצוא לניתוח בתכנה יעודית או בטבלאות אקבל לבחירה. ניתן לאגור נתונים של עד 16 חיישנים בו זמנית.

אביזרי קידוח צנרת תחת לחץ

במקומות בהן אין נקודות התחברות לחיישנים אך לא ניתן לבצע השבתה של קווי ייצור לצורך קידוח והשתלה של מחברים עבור התקנת החיישנים, ניתן לעשות שימוש בשני אביזרים פשוטים אך מבריקים: חובק אשר מותקן חיצונית על גבי הצינור לעשות שימוש במקדח לקידוח תחת לחץ תוך כדי אטימה ומניעת בריחת אוויר. לאחר מכן ניתן להשאיר את החובק מותקן במקומו ללא חשש כחלק מהצנרת המפעלית.

מכשור אולטרסוני לאיתור נזילות אוויר וגז

חלק מהותי מתפעול של מערכת אוויר ושיפור מפעלי בתחום התייעלות האנרגטי הוא איתור נזילות אוויר וסתימתן. זה לא סוד שאוויר דחוס זוכה לעיתים להתעלמות מאחר ועבור הלקוח הפשוט- הוא לא מורגש. הרי אם היה מדובר בדליפת מים, הנזילה הייתה מתוקנת במהירות ובנחישות. העניין הוא, שדווקא העלות לייצור אוויר דחוס גבוהה משמעותית מאספקה של מים. על מנת לייצר אוויר דחוס, יש לרכוש מדחסים, מערכות לייבוש וסינון אוויר, מאגרי לחץ, להשקיע כספים רבים באנרגיה, תחזוקה שוטפת, תחזוקה מונעת, תקלות שבר ועוד.
אם כן, אין זה מפתיע שמפעלים רבים מחפשים דרכים להתייעלות אנרגטית אשר לרוב באה לידי ביטוי ברכישה של מדחסים משני תדר ושימוש במרבית מהמכשור בעמוד זה.
עם זאת, חלק משלים ומשמעותי מהפיתרון הוא איתור הנזילות וסתימתן אשר ניתן לביצוע באמצעות מכשור יעודי העושה שימוש בטכנולוגיית אוטרה-סאונד עם תצוגה ידידותית למשתמש המאתר דליפות אוויר גם במקומות שהאוזן האנושית אינה מבחינה בהם במרחק של מספר מטרים.

מד איכות חנקן ואוויר דחוס

ישנן תעשיות רגישות מאוד לאיכות חנקן ואוויר דחוס ומשקעי מזהמים הקיימים בהם כגון תעשיית תרופות, מזון, משקאות וכלל המפעלי בעלי דרישת FDA. במרבית המקרים המפעל נדרש לעמוד באיכות חנקן ואוויר דחוס לפי תקן ISO8573-1  דרגה 1.4.1 ואף 1.1.1. המדרגות תואמת את Class 1 של התקן.
על מנת לנטר את איכות החנקן והאוויר בהיבט של רמות שמן בגז, שידור הנתונים למחשב מרכזי OnLine עם יכולת אגירת נתונים והתראה בגין חשש לזיהום ניתן לעשות שימוש במכשור המתקדם הזה אשר מיינן את הגז ולפיכך מסוגל לגלות את כמות החלקיקים המצויים בגז תוך כדי צריכה מצד המפעל. המכשיר בודק את הגז רמה Class 0 אשר מחמירה יותר מהתקן על מנת שבמידה ויגלה פוטנציאל לזיהום, איכות האוויר לא תיפגע והמפעל יוכל להמשיך לייצר תוך כדי פיתרון של הבעיה מבלי לחשוש מפני השבתה עקב זיהום.