מחוללים

חברות מקושרות

מחוללים בע"מ – חברות מקושרות ומוצרים נוספים

חברת מחוללים בע"מ הינה חלק מקבוצה חזקה של מספר חברות אשר כל אחת משלימות את החוזק של הקבוצה במתן ידע ותועלות מצרפיות גבוהות עם מוצרים המשלמים אחד את השני.

חברת אל-אב מדחסים:

כחברה אשר נוסדה בשנת 1984, אל אב מדחסים הינה אחת מהחברות המובילות בשוק המדחסים בישראל. החברה עוסקת בייצור ושיווק של מדחסי אוויר, מייבשים ומסנני אוויר וביכולתה לאתר ולייצר ולמצוא פיתרונות לכל צורך הקיים בשוק מערכות האוויר בישראל.
אל-אב מדחסים מספקת שירות שירות תיקונים ואחזקה בפריסה ארצית רחבה למגוון עצום של מדחסים בארץ בכלל הטכנולוגיות והדגמים.
לחברת אל-אב מדחסים מחלקת פרוייקטים והנדסה מפותחת אשר ביכולתה לתכנן מוצרים תואמי הגדרות לקוח במהירות וביעילות תוך הקפדה על לוחות זמנים, מסגרת תקציב ואיכות ללא פשרות.
כחלק משותפויות אסטרטגיות, אל-אב מדחסים מפתחת מענים בתחומים נוספים כגון מערכות לייצור חנקן וחמצן, מערכות לייצור מימן, משאבות ואקום, מפוחים, מדחסים נגררים, זירות מסחר אינטרנטיות ועוד.

הינכם מוזמנים להתרשם מהאתר והמוצרים של החברה.

חברת פאפו – PAPU:

חברת פאפו הינה פלטפורמת למסחר אינטרנטי אשר מאגדת מאות אלפי מוצרים מושנים ומגוונים ומנגישה אותם ללקוחות בצורה ידידותית ופשוטה. המטרה מאחורי האתר הינה לתת יכולות למנהלי רכש  ואחזקה ואף ללקוחות קצה פרטיים למצוא את כל מה שהם מחפשים אשר לקוחותינו וספקינו מציעים בעצמם. כל זאת תוך שימוש במאגר מידע ענק אשר מתעדכן וגדל כל הזמן